Відкриття Навчально-практичного центру з підготовки кваліфікованих робітників з професій «СЛЮСАР-РЕМОНТНИК, СЛЮСАР МЕХАНОСКЛАДАЛЬНИХ РОБІТ, СЛЮСАР-ІНСТРУМЕНТАЛЬНИК, СЛЮСАР З РЕМОНТУ ДОРОЖНЬО-БУДІВЕЛЬНИХ МАШИН ТА ТРАКТОРІВ, СЛЮСАР З РЕМОНТУ КОЛІСНИХ ТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ, СЛЮСАР З РЕМОНТУ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ МАШИН ТА УСТАТКУВАННЯ» на базі Державного навчального закладу «Ярмолинецький агропромисловий центр професійної освіти» відбулося 05.12.2019 року. 26 лютого 2019 року наказом № 266 Міністерства освіти і науки України було затверджено перелік закладів професійної (професійно-технічної) освіти, на базі яких будуть створені навчально-практичні центри за рахунок коштів державного бюджету у 2019 році. У цей перелік увійшов і наш навчальний заклад.

Для успішної роботи центру створені належні умови: оновлено матеріально-технічну базу, закуплено обладнання та інструменти необхідні для вдосконалення професійно-практичної підготовки здобувачів освіти, здійснення курсової підготовки (перепідготовки), підвищення кваліфікації викладачів та майстрів виробничого навчання нашого закладу та інших закладів міста, регіонів України, перепідготовки дорослого незайнятого населення.
У сучасному навчально-практичному центрі проводиться підготовка конкурентоспроможних на ринку праці кваліфікованих робітників з професій – «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів»; «Слюсар-ремонтник».

На базі навчально-практичного центру відбуваються різноманітні заходи:
• Впровадження новітніх технологій в навчально-виробничий процес;
• Здійснення модернізації матеріально-технічної бази навчально-практичного центру;
• Систематично проводяться засідання методичної комісії викладачів професійно-теоретичної підготовки та майстрів виробничого навчання;
• Семінари-практикуми на відповідну тематику;
• Організовуються та проводяться тижні професій;
• Продовжується активна співпраця із замовниками робітничих кадрів (роботодавцями).
• Систематично проводяться майстер-класи з професій для здобувачів освіти, учнів загальноосвітніх шкіл регіону з метою профорієнтаційної роботи.

Навчально-практичний центр відкрив нові перспективи для закладу освіти, а сучасне обладнання дає можливість молоді здобути якісну, конкурентоспроможну освіту, що допомагає реалізувати себе, а роботодавцям – отримати кваліфікованого робітника.

Документи навчально-практичного центру

Положення про навчально-практичний центр слюсарних технологій Державного навчального закладу «Ярмолинецький агропромисловий центр професійної освіти»

План роботи НПЦ на 2022 рік

Анкета щодо діяльності НПЦ

Звіт про результати роботи НПЦ за 2021 рік

Діяльність НПЦ.  Відеопрезентація.

Програми стажування:

Програма стажування за новітніми виробничими технологіями з професії «Слюсар-ремонтник» (30 годин). 

Програма стажування за новітніми виробничими технологіями з професії «Слюсар з механоскладальних робіт» (30 годин).

Положення про навчально практичний центр.


Майстер класи викладачів НПЦ.

Герасимчук В.М.

Івасина А.А.

Бадон М.Ю.

Федик В.Д.

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x