З 20-річчям!

1 листопада ДНЗ “Ярмолинецький агропромисловий центр професійної освіти” відсвяткував славний ювілей – 20-річчя з часу заснування. У центрі відбулася виховна година. У зв’язку з подіями, які переживає наша держава, урочистості відбулися лише у вузькому колі: інженерно-педагогічний колектив, учні, засновники закладу. Панувала неймовірна атмосфера: чуттєвий глибоко патріотичний зміст художніх номерів, задушевні розповіді вдячних учнів та випускників.

Відбувся Всеукраїнський дистанційний мистецький конкурс “Янголятко Перемоги”. В якому прийняла участь учениця першого курсу ДНЗ “Ярмолинецький АЦПО” Залецька Яна. Вітаємо з перемогою. Перемоги нам усім.

На базі ДНЗ «Ярмолинецький АЦПО» відбувся профорієнтаційний захід щодо навчання у вищих військових навчальних закладах МІНІСТЕРСТВА ОБОРОНИ УКРАЇНИ, на якому були присутні учнів закладу на учні шкіл району. Військовослужбовцями, проведено заходи професійної орієнтації учнів, щодо вступу до вищих військових навчальних закладів. На зустрічі учням розповіли про умови вступу до ВВНЗ, перспективи проходження військової служби на […]

12 січня о 10.00 год відбулося засідання методичної комісії класних керівників. На порядок денний виносилися такі питання:1. Сприяння зміцненню добрих стосунків між учнями.2. Шкідливі звички.3. Формування моральних норм спілкування учнів.4. Формування духовного світу та творчої особистості учня.5. Аналіз результатів рейтингу поведінки та навчальних досягнень навчальних груп за І семестр 2022-2023 н.р.6. Індивідуальна робота з учнями.

Учні та викладачі закладу долучилися до виготовлення буржуйок, які зігріватимуть наших захисників в польових умовах.

В навчальному закладі з учнями проведена просвітницька робота з питань правової допомоги, яку дитина може отримати. Як потрібно правильно діяти, які дитина має права і яким чином їх захистити чи відновити, як не порушувати закон.

19 грудня в навчальному закладі, проведено акцію “Миколай про тебе пам’ятає”. Святий Миколай привітав дітей сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування та дітей, батьки яких в лавах ЗСУ, зі святом та подарував їм новорічні подарунки та святковий настрій.

Дивитись ще
Дивитись ще

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x