20 років святкуємо разом.

Ювілей! Для когось це великий проміжок часу, для когось – лише мить, позначена на життєвому шляху. Але я думаю, що час не вимірюють години, дні й ночі, – лише справи, які роблять люди. І якщо судити за тим, що зроблено в нашому навчальному закладі керівництвом, педагогами й майстрами виробничого навчання, батьками, учнями, то цей шлях довгий і успішний. Так, усе плине й змінюється, та, на щастя, у позитивному напрямку.

20 років – лише початок. Далі обов’язково буде ще чимало нових учнів, випусків, здобутків…

Ярмолинецький агропромисловий центр професійної освіти – це згуртований колектив висококваліфікованих викладачів – умільців своєї справи. Тому не дивно, що кожного року вихованці закладу стають призерами міських, обласних і всеукраїнських олімпіад, здобувають гідні професії та з великою вдячністю згадують своїх наставників, альма-матер, що відкрила дорогу в життя.

Водночас життя Центру  – це не лише якісний навчальний процес, а й  цікаве та  корисне дозвілля: науково-пошукова робота, художня самодіяльність, активне учнівське самоврядування, волонтерство, гуртки, олімпіади, спортивні секції, креативні виховні заходи, зустрічі, екскурсії, майстер-класи, змагання, конкурси – і, звичайно, перемоги.

Про це свідчать численні здобутки як на рівні області, держави, так і за кордоном: сім років поспіль здібні учні представляли Україну на престижному Міжнародному конкурсі молодих зварників «Золотий кубок Linde» в місті Фрідек-Містеку (Чехія); заклад внесено до книги «Флагман сучасної освіти України» (2010), нагороджено дипломами й золотими медалями за участь у конкурсі «Сучасні заклади освіти»: номінації «Соціальне партнерство у контексті розвитку сучасного навчального закладу: професійно-технічної та загальної середньої освіти» (2012), «Інновації закладів освіти у роботі з молоддю в поза навчальний час» (2016), «Упровадження інноваційних освітніх і виробничих технологій – ефективний засіб підвищення якості підготовки кваліфікованих кадрів» (2019); здобуто перемогу в конкурсі «Інноватика в сучасній освіті» – номінації «Вектори інноваційного розвитку системи професійно-технічної освіти» (2015, срібна медаль), «Упровадження інноваційних педагогічних технологій в освітню діяльність закладу» (2021, золото). Наші учні – призери спортивних змагань, аматорських творчих фестивалів, виставок декоративно-прикладного мистецтва, конкурсів агітбригад серед ЗПО Хмельниччини.

Саме з такого розмаїття подій  і складається славна історія Центру.

Таким і повинно бути життя сучасного навчального закладу – оснащеним новітніми навчальними технологіями, креативними педагогічними ідеями, наповненим добрими справами, цікавими подіями, хвилюючими зустрічами, мудрими вчинками, щирими переживаннями.

Я щаслива, що стала часткою історії ДНЗ «Ярмолинецький агропромисловий центр професійної освіти». Адже вже три роки, здобуваючи професію, із честю очолюю учнівське самоврядування цього закладу освіти. З нагоди ювілею сердечно вітаю весь інженерно-педагогічний та учнівський колектив Центру, бажаю миру, тепла й любові, віри й добра, розквіту й процвітання.

Вероніка Баштанюк, учениця ІІІ курсу.

Професія «Агент з постачання.

Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних»

Вітаємо Центр із ювілеєм!

Згадую перші заняття – і на моєму обличчі з’являється усмішка. Багато незабутніх вражень, цікавих знайомств, неймовірних подій відбулося за період мого навчання в Центрі. Та життя швидко гортає сторінки. І нині я вже на третьому курсі. Моя невпевненість переросла у віру у свої сили, знайомство із зварювальною справою допомогло розвинути професійні якості: підкорити метал. Завдяки розумінню викладачів, позитивній атмосфері я зумів отримати справді якісні знання. За весь час навчання жодного разу не пошкодував про свій вибір. Вважаю, що саме ДНЗ «Ярмолинецький центр професійної освіти» – це шлях у гарне майбутнє.

Вітаю навчальний заклад із 20-річчям і бажаю йому процвітання, творчих перемог, непохитного оптимізму, відкриття нових спеціальностей.

Віталій Пастушенко, учень ІІІ курсу.

Професія «Слюсар-ремонтник. Електрогазозварник»

За два роки навчання Центр став мені рідним. Я відчув себе самостійним, тут почалися мої перші кроки до професійної майстерності. Усе це відбулося завдяки талановитим, відданим своїй справі викладачам, які справді вміють навчати. Саме вони зацікавили мене обраним фахом,  наповнили  учнівське життя змістовними виховними заходами, відкрили шлях до творчої самореалізації.

За якісну базову й фахову освіту висловлюю щиру вдячність педагогічному колективу та директорові Центру Василю Михайловичу Мельнику,  який створює найкращі умови для кар’єрного старту учнів.

Сонячних днів і творчих злетів бажаю рідному Центру!     

Богдан Сиротенко, учень ІІ курсу.

Професія «Слюсар з ремонту колісних транспортних

засобів. Водій автотранспортних засобів»

 

Я пишаюся своїм Центром! Хоч і минуло всього лише два місяці, як я тут навчаюсь, –а навчальний заклад для мене став рідною домівкою. Я дякую всім викладачам, адже вони вчать нас бути професіоналами у своїй галузі. Приємно, що кожен працівник Центру допоможе учневі, якщо допомога необхідна. Взагалі, мені дуже подобається учнівське життя, нова методика викладання, відмінна від шкільної. Я відчуваю себе дорослим і більш самостійним.

Бажаю Центрові залишатися таким же неповторним та успішним упродовж багатьох-багатьох років!

Олександр Яніцький, учень І курсу

Професія «Агент з постачання.

Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних»

 Не встигла я озирнутися, як уже третій рік навчання іде до завершення. Коли думаю про наш навчальний заклад, то не згадую слова «сучасний», «престижний», а згадую викладачів, які навчають учнів долати труднощі й перешкоди, досягати успіху, виконувати свою роботу на вищому рівні. Педагогічні працівники розкривають потенціал кожного учня, дають можливість стати кимось в житті, вміти заробляти власними руками та розумом. Адже для цього в навчальному закладі є все необхідне.

За час навчання в центрі в мене залишиться багато спогадів – усіх не перерахуєш. Та чи й потрібно? Головне, що всі вони теплим промінчиком будуть зігрівати усе моє подальше життя, яке не стоїть на місці, а веде нас до нових звершень, до нових висот.

З нагоди свята вітаю директора Василя Михайловича Мельника, усіх викладачів, майстрів виробничого навчання, працівників та учнів із ювілеєм навчального закладу! Бажаю Василю Михайловичу життєвої наснаги, викладачам, майстрам виробничого навчання сил та завзяття у роботі, а Центру – стабільності й процвітання. 

Анна Пастернак-Очкур,

учениця ІІІ курсу. Професія «Агент з постачання. Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних»

20 років! Чудова дата, як для людини так і для навчального закладу. Лише уявіть собі, яка велика кількість випускників, що отримали тут знання і перший життєвий досвід! Наприклад, 20 років тому, саме у стінах центру навчалися чиїсь мама і тато, зараз тут здобувають освіту їхні діти, а до п’ятдесятирічного ювілею навчатимуться їхні онуки. Здобувати освіту у центрі – одне задоволення: привітні й досвідчені викладачі та майстри, дружній учнівський колектив, позитивна атмосфера. Тут можна розвинути не лише професійні якості, а й свої таланти.

Приємним моментом є той факт, що у ДНЗ «Ярмолинецький агропромисловий центр професійної освіти» доля поєднує серця та утворює сімейні пари, які працюють на благо держави.

Учнівське життя – це безупинний рух. Він стає частиною тебе самого і залишає спогад на все життя.

Вікторія Сирота, учениця ІІІ курсу.

Професія «Швачка. Кравець»

 

Заклад чудовий є в нашім містечку:

Кузня професій це вже двадцять літ!

Звили тут ще за Коханка гніздечко

Й з учнів формують еліту з еліт!

Фундамент держави міцний закладають,

Бо руки трудящі потрібні завжди,

Справу свою тут усі добре знають,

Отож від навчання є щедрі плоди!

Вітаємо нашу велику родину!

Ми раді, що тут пізнаємо ази.

І щиро вам зичим в урочу хвилину

Ще вище рости, ще яскравіш цвісти!!!

Віталій Собко, учень І курсу. Професія «Слюсар-ремонтник. Електрогазозварник»

ВИПУСК – 2024

28 червня 2024 року святкова атмосфера переповнювала приміщення у актовій залі закладу, де зібралися випускники, їхні батьки, викладачі, майстри виробничого навчання, роботодавці. До присутніх звернулися директор Василь МЕЛЬНИК, голова Ярмолинецької громади Андрій ШУТЯК, викладачі та майстри виробничого навчання, які побажали кожному реалізувати свій фаховий потенціал, створити родину, побудувати успішну кар’єру! Закінчення навчання – це не […]

Незабаром закінчення навчального року у ДНЗ «Ярмолинецький агропромисловий центр професійної освіти». Здобувачі освіти з професії «Агент з постачання. Обліковець» пройшли вперше навчальний курс з підприємництва «Компанія»,створили власну компанію, виготовляли продукцію, реалізовували її. А нещодавно усі учасники компанії «ECO:WOOD» успішно склали іспит і отримали сертифікати підприємницьких компетентностей міжнародного зразка, що підтверджує їх справжній підприємницький досвід від […]

Добро заради життя 13 травня в рамках проєкту “Добро заради життя” учні та працівники ДНЗ “Ярмолинецький агропромисловий центр професійної освіти” організували та провели благодійну ярмарку-концерт для збору коштів на реабілітацію та забезпечення медичними засобами воїнів Збройних Сил України.В результаті благодійної акції було зібрано 12 тисяч гривень на підтримку наших Захисників.Творимо добро, підтримуємо воїнів ЗСУ та […]

Свої двері для охочих познайомитися відкрив Державний навчальний заклад «Ярмолинецький агропромисловий центр професійної освіти»». День гостинності – це завжди можливість познайомитись з історією навчального закладу, педагогічним колективом, професіями, умовами вступу та навчально-матеріальною базою. На захід завітали випускники шкіл разом з батьками. Під час екскурсій всі запрошені мали можливість наочно ознайомитись з процесом навчання та практичним […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x