ТИЖДЕНЬ ПРОФЕСІЙНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ

«Ми у професії!»

З 20 по 24 березня у ДНЗ «Ярмолинецький АЦПО» презентували свою професійну майстерність учні груп №13 та №33 «Агент з постачання. Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних». Тиждень пройшов активно, насичений різноманітними заходами:

20 БЕРЕЗНЯ

Виставка стінгазет. Презентували професії у радіоефірі Дарина Солтис та Анна Пастернак -Очкур.

21 БЕРЕЗНЯ

Відкритий урок з модуля ОРБД 2.4  «Інформаційні системи і технології в обліку» в групі №33  та пізнавальний виховний захід на тему «Культура торгівлі та обслуговування» провела викладач спецдисциплін Світлана Терлецька.

22 БЕРЕЗНЯ

Відкритий урок виробничого навчання в групі №13 провела майстер Світлана Кравчук. Цікавою стала виставка професійних ребусів та кросвордів. 

З великим захватом та патріотичністю пройшла благодійна ярмарка «Україна переможе!». Учні, використовуючи професійні вміння, пропонували скуштувати  смаколики, спробувати долю в лотереї, пропонували задонатити на ЗСУ. Захід був вдалим. На виручені кошти придбано господарський інвентар та передано волонтерам.

Змістовний відкритий урок виробничого навчання в групі №33 провела майстер Леся  Мельник.

23 БЕРЕЗНЯ

Відкритий урок з модуля ОРБД 2.5  «Основи оподаткування» в групі №33  провела викладач спецдисциплін Ірина Хоптяр. Учні активно опановували податковий облік.

Інформативно та корисно провели майстер-клас Ірина Хоптяр, Світлана Терлецька, Леся Мельник  з колегами з ІКТ, зокрема реєстрацію на сервісі «Професійна освіта он-лайн».

24 БЕРЕЗНЯ

Підведення підсумків проведеного тижня. Передача допомоги для ЗСУ.

Дякуємо усім за участь!

Україна переможе!

День Європи.

Україна – це Європа. Так завжди було і буде. 🇺🇦💙💛Тисячі років нас єднають не тільки спільна історія та традиції, а й демократичні цінності – свобода та повага до кожної людини.Сьогодні ми захищаємо свій європейський вибір і наша Перемога буде тріумфом для всього цивілізованого світу!🇺🇦💙 Share on Facebook Tweet Follow us

В рамках Всеукраїнського тижня професійно-технічної освіти учні групи 11 та 31 з професії “Штукатур. Лицювальник-плиточник. Монтажник систем утеплення будівель” провели екскурсію по об’єктах виконання будівельних робіт випускниками закладу, а саме: приміщення КНП “Ярмолинецький центр ПМСД” та меморіал визволителям Ярмолинець. Викладач Марусій Н.В. ознайомила учнів з видами, технологічною послідовністю та якістю виконуваних робіт. До переліку робіт […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x