ТИЖДЕНЬ ПРОФЕСІЙНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ

«Ми у професії!»

З 20 по 24 березня у ДНЗ «Ярмолинецький АЦПО» презентували свою професійну майстерність учні груп №13 та №33 «Агент з постачання. Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних». Тиждень пройшов активно, насичений різноманітними заходами:

20 БЕРЕЗНЯ

Виставка стінгазет. Презентували професії у радіоефірі Дарина Солтис та Анна Пастернак -Очкур.

21 БЕРЕЗНЯ

Відкритий урок з модуля ОРБД 2.4  «Інформаційні системи і технології в обліку» в групі №33  та пізнавальний виховний захід на тему «Культура торгівлі та обслуговування» провела викладач спецдисциплін Світлана Терлецька.

22 БЕРЕЗНЯ

Відкритий урок виробничого навчання в групі №13 провела майстер Світлана Кравчук. Цікавою стала виставка професійних ребусів та кросвордів. 

З великим захватом та патріотичністю пройшла благодійна ярмарка «Україна переможе!». Учні, використовуючи професійні вміння, пропонували скуштувати  смаколики, спробувати долю в лотереї, пропонували задонатити на ЗСУ. Захід був вдалим. На виручені кошти придбано господарський інвентар та передано волонтерам.

Змістовний відкритий урок виробничого навчання в групі №33 провела майстер Леся  Мельник.

23 БЕРЕЗНЯ

Відкритий урок з модуля ОРБД 2.5  «Основи оподаткування» в групі №33  провела викладач спецдисциплін Ірина Хоптяр. Учні активно опановували податковий облік.

Інформативно та корисно провели майстер-клас Ірина Хоптяр, Світлана Терлецька, Леся Мельник  з колегами з ІКТ, зокрема реєстрацію на сервісі «Професійна освіта он-лайн».

24 БЕРЕЗНЯ

Підведення підсумків проведеного тижня. Передача допомоги для ЗСУ.

Дякуємо усім за участь!

Україна переможе!

Незабаром закінчення навчального року у ДНЗ «Ярмолинецький агропромисловий центр професійної освіти». Здобувачі освіти з професії «Агент з постачання. Обліковець» пройшли вперше навчальний курс з підприємництва «Компанія»,створили власну компанію, виготовляли продукцію, реалізовували її. А нещодавно усі учасники компанії «ECO:WOOD» успішно склали іспит і отримали сертифікати підприємницьких компетентностей міжнародного зразка, що підтверджує їх справжній підприємницький досвід від […]

Добро заради життя 13 травня в рамках проєкту “Добро заради життя” учні та працівники ДНЗ “Ярмолинецький агропромисловий центр професійної освіти” організували та провели благодійну ярмарку-концерт для збору коштів на реабілітацію та забезпечення медичними засобами воїнів Збройних Сил України.В результаті благодійної акції було зібрано 12 тисяч гривень на підтримку наших Захисників.Творимо добро, підтримуємо воїнів ЗСУ та […]

Свої двері для охочих познайомитися відкрив Державний навчальний заклад «Ярмолинецький агропромисловий центр професійної освіти»». День гостинності – це завжди можливість познайомитись з історією навчального закладу, педагогічним колективом, професіями, умовами вступу та навчально-матеріальною базою. На захід завітали випускники шкіл разом з батьками. Під час екскурсій всі запрошені мали можливість наочно ознайомитись з процесом навчання та практичним […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x